Opis: Opis: F:\DOKUMENTY\16 Palikówka\Kancelaria Parafialna\Internet\images\sluzba.gif

     

Służba ołtarza

 

Ministranci

Lp.

Nazwisko i imię

Data przyjęcia

na ministranta

1.             

Orłoś Kacper śr

21.11.2010

2.             

Kogut Michał śr.

24.11.2013

3.             

Chrząszcz Kacper VIII

23.11.2014

4.             

Pietraszek Szymon VIII

23.11.2014

5.             

Szpetnar Marcin VII

22.11.2015

6.             

Głąb Kamil VII

22.11.2015

7.             

Dubiel Bartosz VII

22.11.2015

8.             

Janczak Filip VII

22.11.2015

9.             

Urban Stanisław VII

22.11.2015

10.         

Głąb Damian VI

27.11.2016

11.         

Misiak Piotr VI

27.11.2016

12.         

Rejman Szymon VI

27.11.2016

13.         

Skiba Mateusz VI

27.11.2016

14.         

Frąc Hubert VI

26.11.2017

15.         

Chrząszcz Michał V

26.11.2017

16.         

Guzek Michał IV

25.11.2018

17.         

Tomaka Dominik III

25.11.2019

18.         

Rejman Rafał III

25.11.2019

19.         

Pietraszek Maksymilian III  

25.11.2019

 

 

Lektorzy

Lp.

Nazwisko i imię

Data przyjęcia

na ministranta

Data przyjęcia

na lektora

  1.  

Leśko Konrad

ANIMATOR, CEREMONIARZ

25.11.2001

2007

  1.  

Leśko Marcin

ANIMATOR

25.11.2000

17.04.2003

  1.  

Leja Michał

26. 11.2000

2007

  1.  

Lech Jakub

23.11.2003

2008

  1.  

Dragan Patryk śr

21.11.2010

2015

  1.  

Dudek Michał śr

21.11.2010

2015

  1.  

Lech Mikołaj śr

20.11.2011

2016

  1.  

Dudek Dominik śr.

25.11.2012

2017

  1.  

Nowak Michał śr.

25.11.2012

2019

  1.  

Szpila Jakub śr.

24.11.2013

2019

  1.  

Pustelnik Jakub VIII

23.11.2014

2019

 

Historia

Grupa ministrantów powstała zaraz po utworzeniu parafii. Po kilku miesiąca przygotowań i ćwiczeń w Uroczystość Chrystusa Króla 2000 r., 22 chłopców zostało przyjętych do grona ministrantów.

Rok później kolejnych 12 chłopców zostało ustanowionych ministrantami, ale jeden zrezygnował. Razem 33.

 

W 2002 r., trzech kandydatów zostało przyjętych do ministrantów, i dwóch zrezygnowało. Razem 32.

 

W 2003 r. czterech chłopców zostało przyjętych, jeden zrezygnował. Razem 34.

 

W 2004 jeden zrezygnował, sześciu zostało przyjętych w pierwszą niedzielę adwentu. Razem 36.

 

W 2005 czterech zrezygnowało, sześciu przygotowuje się.

Na początku 2006 pięciu zostało przyjętych. Razem 38.

 

W 2006 jeden został usunięty, dwóch zostało przyjętych. Razem 39.

 

W 2007 po pierwszej Komunii św. nikt nie zgłosił się na ministranta, trzech ministrantów zostało lektorami. Razem 39.

 

W 2008  zgłosił się jeden na ministranta, zrezygnowało czterech, trzech ministrantów zostało lektorami. Razem 36.

 

W 2009 zgłosiło się dwóch kandydatów na ministrantów, trzech ministrantów zostało lektorami odeszło pięciu ministrantów i trzech lektorów. Razem 30.

 

W 2010 jeden ministrant zrezygnował, siedmiu zostało przyjętych. Razem 36.

 

W 2011 jeden zrezygnował, trzech zostało przyjętych. Razem 38.

 

W 2012 zrezygnowało: czterech lektorów, dziewięciu ministrantów. Przyjętych zostało czterech. Razem 29.

 

W 2013 zrezygnowało: dwóch lektorów – Rejman Marcin i Rzeszutko Tomasz, dwóch ministrantów – Witkowski Szymon i Kuśnierz Mateusz. Razem 25.

 

W 2014 nikt nie zrezygnował. Zostało przyjętych czterech ministrantów. Dwóch ministrantów zostało lektorami. 22 ministrantów, 8 lektorów w tym dwóch animatorów.

Razem 30.

 

W 2015 zrezygnował Wojtek Radoń – został pożegnany w uroczystość Chrystusa Króla. Przyjętych zostało pięciu chłopców z klasy trzeciej. Stan obecny: 23 ministrantów, 10 lektorów w tym dwóch animatorów. Razem 33.

 

W 2016 odeszli: lektorzy Rafał Rzeszutko, Michał Rzeszutko, Bartek Ciesla, Łukasz Murias i ministranci: Wojtek Wisz i Maciek Rejman. Z klasy trzeciej zostało przyjętych czterech chłopców. Stan obecny: 24 ministrantów, 7 lektorów w tym dwóch animatorów. Razem 31.

 

W 2017 odszedł ministrant Wiktor Grzesik. Zostali przyjęci do ministrantów: Hubert Frąc z kl IV i Michał Chrząszcz z kl III. Stan obecny: 23 ministrantów, 8 lektorów w tym dwóch animatorów. Razem 31.

 

W 2018 do ministrantów został przyjęty Michał Guzek z kl. III. Stan obecny: 23 ministrantów, 8 lektorów w tym dwóch animatorów. Razem 31.

Na początku 2019 trzech ministrantów: Michał Nowak, Jakub Szpila i Jakub Pustelnik po odbyciu kursu lektorskiego w Kotani dołączyło do grupy lektorów. Grupa obecnie liczy 11 osób.

 

W 2019 do ministrantów zostali przyjęci: Tomaka Dominik, Rejman Rafał, Pietraszek Maksymilian. Odeszli: Misiak Marek, Cyrnek Jarosław, Janczak fabian, Szpetnar Paweł. Stan obecny: 19 ministrantów, 11 lektorów, razem 30 osób.