7 Niedziela zwykła (23 lutego 2020 r.)

 

1.     Dziś po koronce nieszpory.

Jutro rozpoczynamy nabożeństwo 40-godzinne. Lista adorujących jest w gablocie i internecie.

W środę popielcową msze będą o 1030 i 1800. Przed pierwszą mszą godzinki.

We czwartek od 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

Spotkania: jutro o 1730 schola dziewczęca (stroje), w sobotę o 1000 spotkanie ministrantów.

Msze w dni powszednie: jutro, we wtorek i w sobotę o 700 , w pozostałe dni o 1800.

Poniedziałek

700

+Marcjanna, Franciszek Wilk

+Edward Wawrzkowicz od Jerzego i Lucyny Domka /poza parafią/

Wtorek

700

+Anna w 35 r. śm.

+Edward Wawrzkowicz od syna z rodziną /poza parafią/

Środa

1030

+Mieczysław Ważny

1800

+Janina, Ferdynand Hodur w r. śm.

+Edward Wawrzkowicz od syna z rodziną /Ks. józef/

Czwartek

1800

+Cecylia, Bronisław Halak

+Edward Wawrzkowicz od rodziny Janików /poza parafią/

Piątek

1800

+Ignacy Guzek

+Edward Wawrzkowicz od rodziny Piekłów z Łąki /poza parafią/

Sobota

700

+Jerzy Biela

+Edward Wawrzkowicz od gminnego przedszkola w Palikówce /poza parafią/

Niedziela

730

+Maria Sadło

900

+Wiesław Lech

1030

+Marcjanna, Jan, Bronisław Sierżęga

+Edward Wawrzkowicz od Marii Polak i rodziny Wiszów/poza parafią/

 

Z radością informuję, że drużyna LSO naszej parafii zajęła III miejsce w piłce siatkowej na szczeblu diecezjalnym. Gratuluję.

Za sprzątanie kościoła dziękuję następującym osobom: Aneta Walawender, Agnieszka Michnar, Lidia Lech, Barbara i Marcin Zacharscy i Krzysztof Lecki.


 

NABOŻEŃSTWO CZTERDZIESTOGODZINNE 24 i 25 lutego 2020 r.

Kolejna godzina adoracji

 

Poniedziałek 24 lutego

­­

700

Msza św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu

1.

800

Jutrznia

2.

900

1-25

3.

1000

26-50

4

1100

51-75

5

1200

Anioł Pański

76-100

6

1300

101-125

7

1400

126-150

8

1500

Koronka

9

1600

151-175

10

1700

176-200

11

1800

Nieszpory eucharystyczne

(schola dziewczęca, Lektorzy i ministranci)

12

1900

Kandydaci do bierzmowania

13

2000

Caritas

14

2100

Rejman Elżbieta

Głód Halina

Głód Wiesław

Bojda Elżbieta

Łukaszewska Ewa

Łukaszewska Sabina

15

2200

Gembarowski Janusz

Gembarowska Aneta

Witkowski Jerzy

Witkowska Danuta

Sierżęga Małgorzata

Sierżęga Tadeusz

Sierżęga Jakub

Sierżęga Szymon

16

2300

Olewicz Iwona

Świeboda Lucyna

Świeboda Marek

Inglot Emilia

 

 

Wtorek 25 lutego

17

2400

Frelich Irena

Jaworska Małgorzata

Kuźniar Zofia

Janik Emilia

Urban Marcin

18

100

Rejman Małgorzata

Koń Genowefa

Czapkowska Barbara

Rzeszutko Stanisław

Rzeszutko Janina

 

 

19

200

Bojda Krystyna

Kuśnierz Krystyna

Kuśnierz Jarosław

 

 

20

300

Guzek Ewa

Guzek Zbigniew

Barszczowska Ewa

Barszczowski Stanisław

Pasierb Krystyna

21

400

Olewicz Zofia

Olewicz Adolf

Siwak Elżbieta

 

22

500

Rejman Krystyna

Rzeszutko Rafał

Rzeszutko Michał

Sierżęga Janina

Zacharski Marcin

Zacharska Barbara

23

600

Golonka Roman

Golonka Renata

Czapkowska Stanisława

Czapkowski Emil

24

700

Msza św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu

25

800

Jutrznia

26

900

201-225

27

1000

226-250

28

1100

251-275

29

1200

Anioł Pański

276-300

30

1300

301-325

31

1400

326-350

32

1500

Koronka

33

1600

351-375

34

1700

376-do końca

35

1800

Nieszpory eucharystyczne

(schola dziewczęca, Lektorzy i ministranci)

36

1900

Akcja Katolicka

37

2000

Kogut Krystyna

Kogut Julian

Gaweł Anna

Tomaka Bogdan

Tomaka Krystyna

38

2100

Rzeszutko Teresa

Rzeszutko Zbigniew

Świeboda Maria

Nowak Teresa

Nowak Wiesław

39

2200

Czapkowski Witold

Kuźniar Barbara

Kuźniar Stefania

 

 

40

2300

Dudek Joanna

Dudek Janina

Szubart Zofia

 

 

 

2400

Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem

i zakończenie adoracji

65 osób